▬Bolest▬

19. září 2013 v 12:58
Ahoj čtenáři,
určitě jste se už setkali s nějakou psychickou bolestí, ať už ztrátou blízkého člověka, rozchod se svým přítelem či přítelkyní. Já jsem měla bohužel tu smůlu prožít obojí a to všechno během dvou dnů. Musela jsem se vyrovnat se smrtí svého spolužáka, který umřel ve věku 16ti let 7.září. Oplakávala jsem ho 4 dny, bohužel na mé narozeniny 18. září se konal pohřeb. Sešlo se na něm spoustu lidí ať příbuzní tak i blízcí přátelé a naše většina třídy. Byl to křesťanský, dlouhý a velmi dojemný pohřeb. Lepší si nemohl Šimon přát. Nikdy nevíte jaké to je ztratit blízkého člověka dokud se vám to nestane. Když jsem si šla lehnout nevěděla jsem co mě čeká zítra.


Dnes jsem přišla do školy s pocitem, že už jsem se nabrečela dost a že už se budu jen smát, když v tom ke mě přišel můj přítel a řekl mi že si chce se mnou promluvit. Neznělo to moc dobře, ale z hluboka jsem se nadechla a šla za ním. Zastavili jsme se u schodů a on mi řekl: ,,Hele podívej se je mezi námi konec už k tobě nic necítím." dal mi do ruky peníze ať si koupím něco k narozeninám a odešel. Po čtyřech měsících vztahu byste řekli, že se rozbrečím a začnu na něj řvát. Nic z toho jsem ovšem neudělala, jen jsem šla do třídy sedla si na lavici a napsala mu smsku: ,,Mohl jsi to říct jeměji." Ani slzu jsem neuronila zřejmě prot že jsem si řekla, že tohle to je oproti pohřbu kamaráda malý důvod k smutku a také, že slz už bylo dost.
 


Komentáře

1 LoveHurts | 22. září 2013 v 19:35 | Reagovat

Odpust, ale ten kluk je kreten.... Fajn, rekl ti to do oci, ale jakym zpusobem?! A penize na darek??
Asi bych si za to koupila flasku, pozvala kamaradku ke me domu a uzila si vecer :P

2 *ADMINKA Peqvy* | 29. září 2013 v 21:56 | Reagovat

On zas kretén není jenom to neuměl říct jinak, snad, ale děkuji za typ ;) :D

3 Michal | 13. října 2013 v 19:11 | Reagovat

Ten kluk věděl dobře co dělá a ikdyž mu je to celé líto a možná by se rád omluvil a vrátil vše, možná by se mohla autorka kromě popisu celé situace zaměřit i na to proč k tomu došlo. Kvůli oblečení to určitě nebylo.
Něco se musí říkat, ale něco by mělo být jasné, nemám oravdu?
Jak se říká, druhá strana mince..

4 *ADMINKA Peqvy* | E-mail | 16. října 2013 v 22:24 | Reagovat

Když ten kluk věděl co dělá, tak proč toho teď lituje, měl si asi dopředu rozmyslet jaké to bude mít následky. První dva tejdny po rozchodu jsem se na něj nemohla ani podívat kvůli tomu jak mě naštval nadávala jsem všude možně, ale pak sem si uvědomila, že moje jednání na to nebylo asi správné tak jsem se uklidnila a začala se na svět zase usmívat ikdyž to pro mě bylo chvílemi těžké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama