Jak si udržet vztah?

22. září 2013 v 21:38
Ahoj čtenáři a čtenářky,
před čtyřmi měsíci jsem přišla do školy zadaná a byla jsem velice šťastná, že jsem si našla přítele, někteří říkají kluka. Na začátku našeho vztahu jsem mu také tak říkala, ale když se náš vztach rozvíjel a začínal být vážnější začala jsem mu říkat přítel. Nenapadlo mě, že po čtyřech měsících a po zřejmně čtrnácti dnů co mi lhal se rozejdeme tak jak jsem si to opravdu nepředstavovala. Mylně si asi myslí, že jsem na něj naštvaná kvůli rozchodu. Ne ne jsem na něj naštvaná kvůli způsobu jakým se se mnou rozešel. Dívky pokud se s vámi partner nerozejde moc jemným způsobem hlavně nebrečte není proč, ani já jsem nebrečela. Když není schopen se s vámi partner rozejít v klidu například: ,,Hele podívej se náš vztah není to co býval asi by bylo zbytečné v něm pokračovat. Mrzí mě to, ale bylo by to hloupé v něčem takovém bez lásky pokračovat." nestojí vám ani za jedinou kapku slzy a trápení. Po rozchodu je nejlepší vyjít si někam s kamarádkami, pustit si komedii, nebo jít nakupovat zkrátka udělat to co vás zaručeně rozveselí a přivede na jiné myšlenky.
Jak si chlapa udržet? To je otázka kterou si položila snad každá žena. Všude se říká být svá a to je hlavní. Jestli vás partner opustí je to jeden s hlavních důvodů, proč to udělal. Udělala jsem velkou chybu kromě toho, že se z mého a přítelova vztahu vytratila láska bylo to určitě také proto, že jsem se v poslední době trochu změnila. Například začala jsem se jinak oblékat, ale z velké části to bylo kvůli němu, protože on byl hrozně hezký a já jsem vedle něj ve svých sportovních botách obyčejných džínách a už oprané mikině vypadala jako bezdomovec. Usmívající se Mezi další důležité věci bych zařadila úsměv a vtip ovšem né moc přehnaný kluky nebavý dívat se na kyselé obličeje jako citróny. Mrkající Samozřemě se musíte přizpůsobit typům vtipů které má partner, jinak by jste působila hloupě nebo jako magor.
Mít se s ním o čem bavit je další bod. Bez toho bývá dost nudné a pokud dochází témata k hovoru i to je někdy důvodem rozchodu.
Nebýt moc žárlivá. Partneři mají rádi když partnerka sem tam zažrlí a dokáže mu, že jí na něm opravdu záleží, ale když to přeroste své meze je to otravné a někdy může dojít i k velkým hádkám. Těch bodů je více, ale to bychom tu byli do zítřka. Pokud jste se chtěli na něco zeptat nepište do komentů otázku ráda odpovím. Mrkající


Podopořte také prosím mojí facebookovou stránku:http://www.facebook.com/pages/Single-holky/513231975437029?skip_nax_wizard=true
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama