Praha

13. října 2013 v 18:15
Ahoj čtenáři a čtenářky,
stověžatá Praha je krásné město co se týče památek. Není nic lepšího kromě kina samozřejmě než jít se dívat po Pražských památkách, zajít si na Pražský hrad, projít se po Karlově mostě nebo procházet se po Kampě a jiných zajímavých místech jako je třeba i Petřín. Ale co jiného dělat v Praze než chodit po památkách, kinech a divadlech? Určitě ne sednout si do parku, kde máte okolo sebe odpatky a nějakého toho bezdomovce. Zajímalo by mě co dělají lidé kteří se mají starat o pořádek ve městě...co jiného než sedí v hospodě jako správný češi! A taky byjsme si mohli uvědomit, že odpadkové koše nejsou v Praze pro nic za nic. Někdy se divím proč sem jezdí tolik turistů.
Ve Velké Británii moc památek nemají, ale zato tam mají pořádně uklizeno a váží si věcí co mají. Například nečmárají graffiti po zdech starých domů. Nic proti graffitům nemám, ale záleží na tom kde jsou.
Skupinkám lidí ať se jedná o šťastně zamilované páry nebo turisty vřele doporučuji výlet po pražských památkách zakončit v nějaké kavárně, restauraci na dobré večeři nebo cukrárně.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama