☼Typ na film☼

15. prosince 2013 v 21:12 | AdMiNkA Peqvy
Každá dívka sní o pohádkových líbánkách. I hrdinka tohoto filmu o nic určitě snila, ale bohužel její přání se nesplnilo. Měla tu smůlu prožít líbánky se svým princem jinak než si přála.
Děj filmu se odehrává na pláži, kde se hlavní postavy Tom Leezak (Ashtona Kutchera) a Sarah McNerneyová (Brittany Murphyové) seznámili.Tom trefil Sarah do hlavy míčem na americký fotbal. V tu chvíli se do sebe zamilovali. Tom pochází z průměrné rodiny, živí se jako noční rozhlasový reportér milující sport. Sarah je krásná spisovatelka pocházející z velmi bohaté rodiny. Tento sladký pár se zanedlouho rozhodne uzavřít sňatek, i když Sářiny rodiče nemají Toma moc v lásce a doufali že se jejich dcera vdá za bohatého obchodníka Petra, s nímž dříve chodila. Po svatbě novomanželé odlítají na líbánky do Itálie. Ovšem místo aby byly líbánky plné radostných, romantických chvil valí se na ně jeden problém za druhým a neustále se hádají. Děj se neodehrává jen v Itálii a Americe, ale také třeba v Rakousku. Jak to mezi nimi nakonec dopadne? A jaké trable prožívá pár během líbánek?
Doporučuji podívat se na romantickou komedii Líbánky (ang. Just Married) od režiséra Shawana Levyho. Jsem si jistá, že při tomto 91 minutovém filmu z roku 2003 nevydržíte se nesmát.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama