Taková holka 02

10. února 2014 v 15:52 | AdMiNkA Peqvy

Ústav jménem škola

,,To né...ujel mi!"
To jsem teda nadšená jak pes bez hračky. Musím čekat půl hodiny na vlak, dopaďous a první hodinu ještě píšu z biologie a přijdu pozdě. Učitelka mě seřve...fajn!
,,Lenko!!" Zařval na mě chlapecký hlas, otočím se a za mnou sedí Mirek. ,,Jéé nazdar, vůbec jsem tě neviděla. Jak je to možné? Že bych se ještě neprobudila? " ,,No štípnu tě a schválně. Smějící se" Mirkovi je 18. let a vůbec na to nevypadá, seznámil nás náš společný kamarád Šimon. S Mirkem se moc nevídám jen když nejedu tím dřívějším vlakem. A když už se potkáme tak nám cesta ubíhá tak rychle, že nevnímáme stanice kterýma projíždíme z našeho veselého rozhovoru nás vždycky vytrhne Jenda, který přistupuje o 4 stanice dál než já. Vždy když se Jenda přimotá do rozhovoru je hlavním tématem buď škola, nebo Simposnovi a to začíná být nuda, protože ani já ani Mirek Simpsonovi moc nesledujem. Já radši Jak jsem poznal vaši matku nebo Teorie velkého třesku, to je velká sranda, ale Simpsonovi to je pobavení pro děti ve věku 10 až 15 let.

Paní profesorka Frajmanová neměla moc velkou radost když jsem dozazila o 5 minut pozdě, ale nic mi nevyčítala, protože mě má ráda a dokonce nám oznámila, že z Buňky psát dnes nebudeme protože nám tam chce přihodit ještě pár organel.
,,Fíznere!!" Zařvala učitelka přísně. ,,Co já? Já nic nedělám." Zvedl spolužák překvapeně hlavu ze stolu. ,,No právě!!" Profesorčina naštvaná odpověď nám hned dala záminku se smát. Smích nás po 3 minutách přešel a do konce hodiny jsme byli zticha i Fízner poslouchal a předstíral, že si píše vzorně zápisky.
,,Crrr" Hned jak zazvonilo vyšla naše skoro holčičí třída na chodbu. Skoro proto, že jsme měli ve třídě pouze 6 kluků z celkového počtu 30ti žáků. Jejich jména zněli Ondra Fízner, Pepa Frojman, Honza Cloumal, Petr Prďoch, Adam Nevím a Zdeněk Žádný.
Na další hodinu se nikdo nehrnul, byla totiž fyzika na tu se těšil poze Fízner, který byl miláček pa na profesora Šoustala.

forest, road, fog, tracks, train, woods, landscape
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama