Deset pravidel pro život

26. dubna 2014 v 14:15 | AdMiNkA Peqvy
Když se zamyslím nad tímto tématem, tak jen z těží dokáži říct, vyjmenovat ono deset pravidel.
Zřejmě pro mě nejdůležitějším je smích. Nikdy by se neměl člověk přestat obklopovat lidmi se kterými je sranda, protože bez smíchu a zábavy by byl svět černobílý.
Druhým také velmi podstatným pravidlem je důvěra mezi lidmi, která se z dnešního světa ovšem pomalu, ale jistě vytrácí. Nemít člověka na kterého je spolehnutí, kterému můžete důvěřovat je jak se říká ,,pech".
Třetím pravidlem ke kterému jsem dospěla pomocí psychologického názoru je, stanovit si ve svém životě tři psychicky opěrné body. Ať je jedním z nich dobrá práce, nebo v mém případě škola, rodina a nějaký blízký přítel ke kterému se vztahuje pravidlo číslo dvě.
Jelikož jsem zmínila ty kamarády, napadla mě myšlenka číslo čtyři. Nikdy si nedělejte víc blízkých kamarádů než čtyři se kterými budete řešit všechny vaše problémy. I jeden kamarád vám na rady, porady a zlepšení nálady stačí.
Někteří lidé mají za svůj cíl zalíbit se všem lidem. Musím se přiznat, že i já jsem mezi ně patřila. Rychle jsem ovšem zjistila své přetvářky před ostatními lidmi a uvědomila jsi: ,,Buď sama sebou, život je moc krátký na to abys byla někým jiným."
Teď jsem se ocitla přesně v polovině svého desatera, kde jsem už všechny snad nejpodstatnější body zmínila. Tudíž mezi druhou polovinu patří určitě konání svých povinností ať jsou sebevíc otravné, mít pořádek ve svých věcech, nepomlouvat své kolegyně a kolegy.

Málem bych zapomněla na pravidlo velmi, velmi podstatné a to je, říct si co vlastně od života čekáme.

color, live, you, amazing, wallpaper, life, iphone, love
https://24.media.tumblr.com/0e1bdc09b4e60a63fca774a2f4aa5fbf/tumblr_n4mr0aEpL71sr8ycso1_500.gif
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama