V zajetí španělů

16. srpna 2014 v 21:58 | AdMiNkA Peqvy
Ahoj čtenáři,
tento článek jsem pojmenovala V zajetí Španělů z důvodu mého sedmidennímu pobytu v letní anglické škole na jihu Anglie. Nejednalo se o nějak malou školu, celkem 5 koridorů, dvě fotbalové hřiště, dva tenisové kurty, basketballové hřiště, tělocvična a posilovna. Zní to asi velmi lákavě,ale zas tak skvělé to nebylo. Měla jsem tu nevýhodu, že jsem bydlela u rodiny daleko od školy a od svých přátel většinou ze Španělska, totiž Španělů tam bylo asi padesát, tak se dostalo nejen na mou angličtinu ale španělštinu.


Většina Španělů byla v pohodě až na jednoho, jmenuje se Johnatan. Byl děsně uřvaný a smál se jako blbeček (to je to důležité). Na první pohled byste si na něm všimli barevného tetování na pravé ruce, jeho velmi krátkých až žádných vlasů, které schovával pod čepicí s rovným kšiltem. Jeho nátura mi lezla krkem naštěstí pouze většinu pobytu, krom posledních dvou týdnů páč ho vyloučili ze školy.
Můj denní režim
7:40 -> Vstávání
8:40 -> Odchod do školy
9:15 - 16:15 -> Škola
18:00 -> večeře

Teď si asi myslíte, že jsem měla dost času dojít do rezidence za svými přáteli. Problémem bylo, že ze školy do rezidence to trvalo 30 minut a od školy k mé rodině 20 minut.
Většina mých dnů byla velká nuda...jen víkendy byly super. A z toho plyne- Nejezděte na tak dlouho do zahraničí když budete bydlet daleko od kamarádů. Mrkající

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama