Běda běda rusalko bledá

29. září 2014 v 9:45 | AdMiNkA Peqvy
If you wanna be my lover,
you gotta get with my friends,
Make it last forever
friendship never ends,
If you wanna be my lover,
you have got to give,
Taking is too easy,
but that's the way it is.

,,Ale noták, sklapni! Ještě pět minut!" Nesnáším vstávání do školy v půl sedmé ráno a vůbec nesnáším vstávání do školy! Kdo to vymyslel, aby měla škola začátek v osm hodin ráno?! To byl určitě nějakej šprt, který se dostal na ministerstvo školství a prosadil
to všude! No krása, i zombí vypadá lépe než já po ránu. ,,ÁÁÁÁ!! Wowowowú!" A další věc proč myslet pozitivně po ránu. Mít malého šestiletého bratra, který nemůže spát a dělá po ránu takovéto uchu prospívající pazvuky! ,,Brightone? Sklapni!" Po pár minutách jsem zjistila, že nebyl dobrý nápad oslovovat ho, vtrhnul do mého pokoje, začal tancovat a zpívat na znělku mého už ztišeného budíku Wannabe od Spice girl, která letěla za dob středověku, kterému říká má máti Zlatá devadesáta. Proč jí mám vlastně na budíku? Nejspíš proto, že tvrdě spím a potřebuju něco co mě zaručeně probere.
,,Můžete přestat?!" vypla jsem budík a přerušila tím velmi sexy duet mé sesty Rose s Brightonem. ,,Rose proboha! Je ti už dvanáct, alespoň ty bys mohla mít rozum!" Náš věkový rozdíl je poněkud divný. Ale to hned vysvětlím. Sestra Rose je moje nevlastní sestra. Táta s mámou si vytvořili mně, pak se táta opil přivedl do stavu jinou ženskou, ta mu porodila Rose a pak zdrhla. Táta se po nějaké době vrátil k mámě s touto roztomilou holčičkou. Nejprve bylo bouřlivé období a pak to v Brightonu na pláži pořádně oslavili tím, že tam stvořili mého vlastního bratra a protože to bylo v Brightonu jmenuje se tak jak se jmenuje. Na 100% probrání potřebuju misku Cornflakes a Latté plus ještě dva toasty s nutelou....lepší.
Po snídani jsem dorazila do školy kde na mě čakala parta kamarádek mezi kterými nebyly jen Carla, Juliet a Amy, ale také dvě nové Beth Robertson s Jess Moris. ,,Beth pochází z Irska. Má velmi velkou rodinu. Bydlí na Oxford street. Měla bys také vědět, že je až po uši zabouchlá do Edwarda Cullena z Twillight." popsala mi s úsměvem Amy dívku s rezavými velmi hustými vlasy. Jsem ráda, že je někdo v naší partě o trochu nižší než já.
,,Tohle je Jess je z Kensingtonu, bydlí hned na proti Tardis Police box. Není divu, že sleduje Doctora Who, ale také Harryho Pottera." tentokráte se představování ujala Juliet s Carlou. ,,OK OK. Hotový fantasy kroužek!" všechny jsme se zasmály a vešly do školy. Na školní nástěnce stálo:,,Účastníci nedobrovolného předmětu chemie ať se dostaví do učebny A237." Řekla jsem si že to zkusím, ale neměla jsem ani zamák tušení, kde je učebna A237.
Můj pozdní příchod dělal pouze dvě minuty ale přesto si toho profesorka všimla: ,,Jdeš pozdě mladá dámo! Důvod mě nezajímá! Sednout a běda běda rusalko bledá!"
Moje hodina chemie (až tedy na pár minut) se skládala z koukání obrázků na netu. Neuniklo mi, že ve třídě také sedí Jack Kennedy, kterého jsem zahlédla včera o přestávce.
Když hodina zkončila mé rozhodnutí bylo, vzít si jen jednu hodinu chemie týdně.
,,Kolik ampulek vybuchlo při hodině s paní profesorkou McLarry?" posměšně se mě zeptala Jess s Carlou.
Odpověď nedostali, do řeči mi skočila Beth:,,To nic. Bojí se jí všichni." a objala mě.
,,Emily, Jess, Carlo, Amy a Lvíčku! Máme hodinu matematiky s Kravaťákem, pojďte! Na tu nechci přijít pozdě."
,,Tím Lvíčkem jako myslela mě?" Zašeptala mi Beth do ucha při cestě do učebny B224. Nepochybně, že myslela. Beth krásně husté, rezavé vlasy trochu lví hřívu připomínají.
Pan profesor Scott nám pokynul ať se posadíme a vytáhneme kalkulačky. Všechny holky seděly naprosto stejně. Seděly namačkané na své lavice, rukou si podpíraly hlavu a dívaly se na něj s výrazem jako by pozorovaly boha. Není se, ale čemu divit. Kravaťák na sobě měl světle modré sako, pod ním bílou košily s tmavěmodrým motýlkem. Jeho hubené nohy obepínaly tmavěmodré slimky, místo obyčejných černých bot, které měl na minulé hodině měl černé lakované společenské boty.
Jediný kdo s ním ve třídě spolupracoval, tak byl Richard, Josh a Jovanna. Ke konci se zeptal jestli nemáme nějaké otázky. ,,Máte přítelkyni?" zeptala se Jess. Všichni krom Amy, Juliet, Beth a mě se začali smát.
,,No myslel jsem otázky k látce, ale no dobře. Ano mám přítelkyni." odpověděl nejvíce sexy učitel na škole.
Do konce školy se nic moc nedělo, jen o čtvrté přestávce. Začala se pode mnou celá podlaha otřásat, motala se mi hlava a jen jsem čekala kdy omdlím. Na chodbu vešel sexy číšník ze Starbucksu.
Jeho úžasné hnědé vlasy ovíval za chůze vítr a svými úžasně zelenýma očima se rozhlížel po místnosti. Musela jsem se opřít o parapet okna abych získala zpět ztracenou stabilitu. Když mě uviděl byl ode mě asi deset metrů. Okamžitě jsem začala šťouchat do Amy a šeptem řvala:,,Amy Amy!! On..on je tady. Ten se Starbucks..a ..a jde sem. Přímo ke mně. Co mám dělat?" ,,Jen mu řekni ahoj, jak se má a hlavně jak se jmenuješ ty!"
,,Ahoj. To jsi ty! Kouzelná zákaznice kavárny." řekl mi s úsměvem. Moje odvaha kamsi odešla:,,Emm ahoj."
řekla s výdechem a okamžitě jsem si jsme si začala pohrávat s vlasy. Když věděl že ze mě nic víc nevytříská řekl:,,Ty sem chodíš do školy? Do jaké chodíš třídy?" ,,No" ,,2.A" :řekla bleskově za mě Amy. ,, No to je fajn. Jejda promiň, ani jsem se nepředstavil." Než stihl říct jak se jmenuje přišla naše španělštinářka se slovy, že už bude za dvě minuty zvonit a začala nás strkat do třídy.


 


Komentáře

1 anet | 29. září 2014 v 10:58 | Reagovat

Dost dobrýý :-D  :-D  :-)

2 Chane | Web | 29. září 2014 v 17:15 | Reagovat

Vážně dokonalý a ten konec se mi móc líbil těším se na další :-D

3 Peqvy | 8. října 2014 v 20:42 | Reagovat

Děkuji ti Anett [1]: :-)

4 Peqvy | 8. října 2014 v 20:43 | Reagovat

Děkuji mooc. Další budou [2]: :-)

5 AlbertRhits | E-mail | Web | 7. června 2018 v 18:39 | Reagovat

The men's prostate is an essential portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all varieties of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections from other areas of the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some in the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations a week will assist to prevent cancer of prostate.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to look at to ensure a wholesome prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to choose prostate examination at least once annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama