Hodina seznamování

28. září 2014 v 12:16 | AdMiNkA Peqvy
Paní profesorka Dolores Olbhraim na biologii nám při pozdním příchodu do hodiny uštědřila káravý pohled se slovy: ,,Posaďte se dívky." Sedly jsme si na svá místa a tiše poslouchaly 45 minutový výklad na téma Fungi. Ke konci hodiny jsme si všichni poslechli citát, který se nám všem vryl do paměti.

,,Hodná, nehodná, hodná jako blbá."

O přestávce jsme s Carlou stály na chodbě u okna, kde mě představila dalším svým kamarádkám. Obě dvě měly atletickou postavu. První se jmenovala Juliet Tudor. Měla krásně vlnité dlouhé vlasy až po lopatky, brýle značky Lacoste a vysoká byla 162 centimetrů. Druhá byla Amélie Smith, ale chtěla abych jí říkala Amy. Nebyla zrovna o moc vyšší než Juliet jen o 18 centimetrů. Oproti Juliet měla vlasy mnohem kratší, ale stejné barvy.
Během přestávky jsme vyměnily tolik témat, že to snad ani není možné od drbů na škole po knížky, filmy a celebrity. Nejvíce času jsme strávily konverzací na téma hokej a Benedict Cumberbatch.
S holkama jsme měly zase co dělat abychom nepřišly pozdě. Tentokráte na hodinu matematiky učitele Josepha Scotta ze Skotska. Je mu tak okolo 36 let, výška kolem 182 centimetrů, která se zdá ještě větší díky jeho hubené postavě. Překvapilo mě, že na sobě má společenský oblek. Povzdechla jsem si:,,Hodina s tímto sexy učitelem bude super." ,,Říkala jsi něco Emily? Nesouhlasíš snad s výsledkem této rovnice?" Učitel mířil křídou na tabuli, kde byl příklad.
8x+2(x-6)=4x
8x+2x-12=4x
6x=12
x=6
,,Né né určitě s vámi souhlasím. Jen jsem si říkala, jak moc vám to sluší a že hodiny matematiky budou s vámi super." s úsměvem řečeno. Učitel se taky usmál. Do konce hodiny bylo už jen procvičování rovnic.
Pořádné zahájení školního roku proběhlo s holkama v kavárně. Řekli mi co a jak a drby. Udivilo mě, že ještě nemáme školní časopis, protože do něj by bylo po každý co psát. Usmívající se
Nemohla padnout otázka, která se týká sportovní postavy Juliet s Amy. Dozvěděla jsem se, že Amy závodně hraje volejbal a Juliet dělá atletiku, má specializaci na skok vysoký, běh a skok do dálky.
,,Holky koukněte! Co dělá Richard támhle v té tmavé uličce?" Všechny jsme byly nalepená na skle Starbucksu a koukali na našeho spolužáka. Padaly názory:,,Třeba tam na někoho čeká." ,,I ne určitě jde do toho krámu se starožitnostmi." ,,Co by tam dělal? Třeba chce udělat něco protizákonného." Juliet, Amy a já jsme s nechápavým výrazem čučely na Carlu.:,,Děláš si srandu? To by neudělal."
,,Dáte si ještě něco?" oslovil nás tak krásný číšník až to snad ani nebylo možné. Vypadal asi takhle.
Jo tak nějak podobně. Civěla jsem na něj asi velmi inteligentně, protože se pousmál. Juliet byla nucena to říct za všechny:,,Ne už nic děkujeme. Tohle je moje kamarádka Emily, určitě vidíte mladý muži jak moc se jí líbíte." ,,Už mlč jdeme, jdeme." už i docela probraně zakročila Carla.
Celou cestu k Trafalgar square nepadlo jiné téma než krásný číšník ze Starbucks. Na Trafalgar square jsme se rozdělily a až k Notthing hill už jsem byla jen s Carlou.:,,Asi jsem vypadala jak kokot co? Páni ten se mi musel smát." ,,Prosimtebe už to neřeš! Zapadni domu a vyspi se z toho. V Londýně žije přes osm miliónu lidí, silně pochybuji, že na něj ještě narazíš."
 


Komentáře

1 Chane | Web | 28. září 2014 v 19:41 | Reagovat

Páni to bylo vážně super, těším se na další.
P.S. Mohu si tě hodit k oblíbeným? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama