Nová třída

27. září 2014 v 13:45 | AdMiNkA Peqvy
,,Člověk nemění sebe, mění své názory." - EH
Jmenuji se Emily Howling, od malička vyrůstám v Londýně a studuji Southbank International School.
Po pravdě řečeno je to můj první den v této škole. Do nedávna jsem měla domácí výuku: ,,Holčičko je ti šestnáct let, nemůžeš být furt doma. Nemáš se čeho bát, poznáš tam určitě spoustu kamarádů." řekla mi druhého září moje maminka. Jí se to ovšem řekne. Co když mi tam nebude nikdo rozumět? Co když budou učitelé děsně přísní a některý si na mě zasedne?
Vešla jsem do třídy projistotu pravou nohou, všichni se na mě dívali. Nervy se mi sevřel žaludek a vytvořil se mi jakýsi knedlík v krku. Třída mi přišla nějaká potemnělá, sedla jsem si tedy k oknu do čtvrté lavice zatím prázdné.
Po deseti minutách: ,,Haló, to jsi tak zamyšlená?" Odvrátila jsem svojí tvář od okna po dívčím hlasu. ,,Á promiň, trochu jsem se zamyslela." a opětovala jsem opálené dívce úsměv. ,,Můžu si k tobě přisednou? Ty jsi tu ta nová Emily viď? Já jsem Carla Gonzáles." Moje obavy šly stranou. Carla mi byla moc sympatická, ale můžu jí věřit? Co od této sympatické dívky mohu očekávat? ,,Prásk!" Bouchly dveře a do třídy vešel učitel, který se jmenoval: ,,Davis Brown. Budu vás učit literatuře. Taháky netoleruji, při naleznutí této věci né jen, že student dostane známku E, ale bude i vykázán z hodiny a bude mu napsáno neomluveno. Každému studentovi umožňuji vzít si referát na autora či literální řánr který budeme probírat. Posaďte se!" Ze začátku mi přišel roztomilý už tím jak měl 155 cm, plešku a buclatou postavu. ,,Na toho si dávej bacha. Je to malý, zákeřný plešatec. Původem je z Walesu, má děsně rád američany proto taky to jméno Davis." řekla mi má nová spolusedící. Zbytek hodiny jsme všichni mlčky seděli.
Jak zazvonilo na přestávku zeptala jsem se jak se jmenuje kluk, který seděl v druhé lavici ve prostřed.:,,Jmenuje se Richard Wilson." ,,Trochu staromódní ne?" Carla mi pak vysvětlila, že pochází ze staré americké, velmi zámožné rodiny a také mi pověděla o jejich vile na kraji Londýna, kam nepáchla ani noha. Po cestě k automatu na pití jsem měla stále před očima jeho netradiční pánevní chůzi (nebo-li, že při chůzi moc kroutil boky).
,,Áu!" vykřikla jsem, neboť do mě kdosi vrazil. Začala jsem si rychle sbírat pár papírů:,,Kam si to koukala?! A vůbec, kdo jsi? Myslíš si, že jsi tu nová a všichni ti budeme uhýbat?!" Vstala jsem a viděla arogantního kluka tak v mém věku, připomínal mi Zaca Efrona a začala se smát. :,,Tak ty se mi ještě budeš smát nová holko?"
,,No jasně přece nebudu nad takovým arogantním blbečkem, který na každýho řve, vypadá jak Zac Efron a ani se neumí omluvit plétvat slzami." Všichni přihlížející se začali smát.
Automat mimo provoz, super.:,,Carlo, kdo byl ten namakanej blbeček?" Carlu už přešel ten vyvalený výraz:,,To byl Michael, sexsymbol školy a ještě ke všemu chytrý." ,,Jo a taky arogantní." Moje nová kamarádka se ho chtěla děsně zastávat tím, že mi o něm chrlila co nejvíc kladných věcí. Já ji ale vůbec neposlouchala, všimla jsem si kluka tuším tak o rok staršího. Byl tak 170 centimetrů vysoký, blonďaté sestříhané vlasy s patkou která mu těsně končila nad brýlemi s černou tenkou obroučkou. Neunikly mi ani jeho oči čokoládové barvy. ,,A ten na kterého právě tak moc zíráš je Jack Kennedy, chodí o rok výš, ale moc toho o něm nevím."
Díky milému Jackovi jsme musely na hodinu Biologie běžet.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama