▬School is back▬

16. září 2014 v 12:07 | AdMiNkA Peqvy
Ahoj čtenáři,
už je třetím týdnem škola a já jsem si našla jen malou chvíli na svůj blog. Za tyto tři týdny

Teď mám hodinu IVT a náš profesor je neobyčejně akční. Jeho jméno zní Zbyněk Hamerník. Jako sám profesor i hodina výuky je nesmírně neobyčejná, nejen z pohledu zábavného, ale i naučného. Prý bude naším dneštím tématem učení dalších tagů v html formátu. Na začátku každé hodiny je opakování z minulé hodiny. Musíme velmi pátrat ve své paměti, páč máme dvouhodinovku IVT jen v úterý. Konkrétně minulou hodinu jsme dělali úpravu textu na webu a zřejmě v tom budeme pokračovat. zdajíc se jako měsíc bylo už pět testů.
Těším se na tu hodinu volna kterou mám po IVT, mám děsný hlad, ani snídani jsem neměla. Sic jsem měla jeden rohlík ala školní jídelna, ale ten mi zrovna od hladu nepomohl. Zamračený
Co se týče lásky tento školní rok nechávám to plavat. Líbí se mi dva kluci, ale prdim na to (hezky česky řečeno). Je pravdou, že jsem měla kluka, ale minulý týden jsme se rozešli.
Bylo mi s ním moc fajn, ale nakonec se ukázalo, že jsme příliš odlišní i když se máme rádi.
I když není kluk, mám super kamarádky a tři super kamarády a to mi příjde někdy mnohem lepší. Usmívající se
To bylo něco pozitivního, to něco méně pozitivního je, že zítra píšu zase test z chemie. Vůbec to neumím. Znáte někdo nějaké super stránky na kterých jsou vysvětleny acidobasické děje a oxido-redukční děje?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama