Bolení

5. října 2014 v 16:29 | AdMiNkA Peqvy
Celou hodinu španělštiny jsem se pohybovala v oblacích a ani jsem neprojevila snahu zpojit se do hodiny. Juliet:,,Co je ti? Nepotřebuješ pomoct? No ták vnímej!" ,,Co? No sé." moje odpoveď nebyla zrovna správná. Až zpětně mi došlo, že na mě mluvila moje spolužačka:,,Nic dobrý. Jen mě mrzí, že jsme se nepředstavili a ještě ke všemu mě bolí břicho." Juliet ve snaze mi pomoct, se vyptávala, kde ,jak a proč mě břicho bolí. Nevím čím to je, snad nic vážného. Během dne ne jen že jsem nepřestala na toho neznámého kluka ze Starbucks myslet, ale také se mi stav břicha zhoršil. Břicho se mi svíralo a cítila jsem i bodavou bolest na pravé straně. Při hodině výpočetní techniky se můj zdravotní stav stále nelepšil, myslela jsem, že se každou chvíli pozvracím nebo omdlím.
Dvě sedačky a jedno velmi úzké lehátko. Sanitka není vevnitř moc velká. Každá sebemenší nerovnost terénu venku byla velkým zemětřesením uvnitř. Klid mi dopřávaly pouze dvě sestry sedící vedle mého lůžka. Žertovaly se mnou a díky nim nedošlo v sanitce ke zvracení.
V nemocnici jsem dostala lůžko číslo tři hned u okna. Nesnáším číslo tři a třináct, nevěstí to nic dobrého. Například, bylo datum 13.3.2013, a co se stalo? Zemřela mi prababička. Bojím se toho co přijde během těch nejbližších dní.
Třílůžkový pokoj s číslem jedna je obsazen pouze ze dvou třetin. Dívka ležící úplně na druhém konci pokoje než já je černoška. Představila se mi: ,,Ahoj jsem Lucinda. S čím tu ležíš?" Nic moc informací, ale pro začátek to stačí. Později mi řekla i svůj věk (18), kde bydlí, co studuje, rodinné vztahy dokonce i drby z nemocnice, které se dozvěděla ze své praxe zdravotní sestry. Přijde mi sympatická, ale až nezvykle upovídaná.
,,Tak kde vás to bolí slečno?":zeptal se doktor Brown. Ochotně jsem mu vše vyklopila a jeho závěr byl:,,Sestři napíchněte Emily kapačku na 140. Slečno Emily, budete na kapačce za dvě hodiny půjdete na SONO a tuším, že ve čtvrtek na operaci." Co kdyby mi ksakru řekl co mi je?! To néé jasně, moc práce, velká námaha obdařit mě větou jednoduchou s vysvětlením! Holkám ve škole jsem musela všechno sdělit, i když toho zrovna moc nebylo. Nejvíce hovoru nám zabral popis zážitku jízdy v sanitce s majákem.
 


Komentáře

1 Chane | Web | 6. října 2014 v 19:58 | Reagovat

Prostě super kapitola, moc jsem se na ní těšila a byla super honem další :) :-)

2 Peqvy | 8. října 2014 v 20:27 | Reagovat

Jsem ráda, že se líbí. [1]: :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama