Nečekané rande?

17. listopadu 2014 v 13:41 | AdMiNkA Peqvy
Ten koncert One Republic byl prostě skvělý. Tolika skvělé muziky, atmosféra a ONI. No prostě pecka.
A to mi nebudete věřit koho jsem v tom davu potkala. Ano toho neznámého cizince ze Starbucks. Nemůžu tomu uvěřit. Byla tak malá pravděpodobnost ho potka v takovém obřím davu, ale my se potkali...to musí být nějaké znamení. Má to být ten pravý? No zase tak často ho nepotkávám. A nesmím zapomenout na Jacka Kennedyho.
To ani nevím jestli jsem psala, že si s ním píšu každý den a posíláme si pusinky.
No ale teď zpátky k neznámemu klukovi.
Šla jsem na chodbu do automatu pro pití. Ani mě nijak neudivilo, že u něj byla velká fronta. Když už konečně na mě přišla řada, ozvalo se za mnou: ,,Já tě na ten drink pozvu." Už jsem chtěla říct, že svoje pití si platím vždy sama(sice z kapesného co mi dávají rodiče, ale i to se počítá). No ještě, že jsem to neřekla. Naštěstí se moje hlava dříve otočila, než promluvila. Stejnak jsem ale moc dobrým dojmem nebudila...musela jsem na něj čučet jak já nevím na co. V tu chvíli jsem si vzpomněla na Baby z Hříšného tance...na její slavnou větu:,,Přinesla jsem meloun." A protože jsem nic takového říct nechtěla:,,Ne to je dobrý. Mám tu kamarádky." ,,Tak to mi to teda zkazily." řekl s úsměvem. Chtěla jsem se dát do kroku, ale jako na potvoru mi stál v cestě kabel. Ještě že mě chytil, jinak bych si hodně natloukla.
Měl takové hezké oči...akorát se nechal ostříhat. Už nemá tu skvělou patku, ale to mi vůbec nevadí. Usmívající se Je tak skvělej:,,Chtěla bych se tě na něco zeptat. Jak se jmenuješ?" ,,Emily! Kde se couráš s tím pitím?" Juliet mě chytla za zápěstí a odtáhla mě zase do jádra celého koncertu. Moc vděčná jsem ji nebyla. ,,Páni tys na něm úplně vysela. Kdo to byl?" Kdo to byl? To se mě jako vážně ptá?! ,,No víš, to byl ten z toho Starbucksu." ,,Vážně? A už znáš jeho jméno?" Ne to teda opravdu neznám, odtáhla jsi mě od něj...pamatuješ?! To jsem chtěla říct, ale nakonec jsem jen pokývla hlavou. Brzy mě ta naštvanost přešla. Jestli se máme znovu sejít, tak se sejdeme ne?
No budu v to jen doufat. Bude to takové nečekané rande.
 


Komentáře

1 Daniela | 18. listopadu 2014 v 18:13 | Reagovat

Děsně jsem se na ten článek těšila. Přímo mě to vtáhlo do centra dění. Skvělý, že tu je i uvedený blogový mail. :) Určitě taky pošlu pár výtvorů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama