Víkend

15. listopadu 2014 v 11:14 | AdMiNkA Peqvy
Ten Richard je ale případ. Proč to vůbec tolik řeším? Bude víkend a navíc není to vůbec moje věc. Ať se prohází kde chce. A navíc je už půl noc a měla bych spát. Zítra je sobota a půjdeme s holkama na koncert One Republic...příšerně se těším.
,,Crrr!!" No to né, to už je devět? Nějak jsem se nevyspala dobře, ani nevím proč. Zřejmě sen stál za starou belu.
Ale mě se nechce z té postele ven. ,,Zmlkni křápe od divné značky!" vůbec nemůžu najít to skvělé tlačítko OFF...no konečně ticho. Určitě znáte pocit, že se vám fakt nechce vstávat, ale přesto se najdou věci, které vás donutí vstát z vyhřáté postele. Například potřeba dojít si na WC, kručení v břiše, nebo sourozenci, kteří začnou narušovat ranní pohodu. Dnes jsou u mě na seznamu všechny tři. ,,Bóže vypadám jak Kakadu." dávat zrcadlo k posteli nebyl úplně
skvělý nápad. Většina z vás si asi teď představuje můj pokoj. Nechci aby došlo k
nějakému nedorozumění, tak vám ukážu jak si můj pokoj rozhodně představovat NEmáte. Tak takhle můj pokoj určitě nevypadá. Ale je pravdou, že jako správný vlastenec mám povlečení s národní vlajkou.
Každý správný Angličan má doma něco s naší vlajkou. Beth, nebo- li Lvíček má kryt na telefon s vlajkou Velké Británie, Jess penál, Juliet sešit, Amy taštičku na šminky. Dokonce i Carla, která je původem ze Španělska vlastní něco s Britskou vlajkou, i když je to jen malý přívěšek na klíče. Nesmím zapomenout, že naše slavná pětice má dokonce i stylová trička.
Teď k těm plakátům. Jistě mám v pokoji plakáty, ale nejsem velký fanda 1D, i když sem tam si je poslechnu. Jsem spíše velký fanda seriálů od BBC...Sherlock, Doctor Who, Panství Downton, Torchwood a Otec Brown. Proto byste v mém pokoji žádné plakáty 1D nenašli ani kdybyste se snažili.
,,Emily! Máš v plánu vůbec snídat?!" no jo mamča je taky vzhůru.
,,Jo už jdu."
,,Co tam vůbec děláš?"
,,Píšu článek na blog."
,,O tom jak máš rodiče sto let za opicema, kteří tě komandujou a nechápou tvou duši můžeš psát potom."
,,Máme waffle?"
,,Když se budeš courat, tak žádný nemáš!"
No tak to půjdu. Na waffle já slyším. Smějící se
Waffle jsou mňamka. Někdy když jdu přes St.James´s park, tak si je tam za pět liber koupím. Daj mi na to vanilkovou zmrzlinu, čokoládovou polevu a je to děsná mňamina. Moje bříško je naprosto přecpané.
Teď nastane ta horší fáze dne zvaná Učení mučení. Budeme s holkama psát sloh na téma Thanksgiving a pak kreslit schéma Meiózy...to vážně nechcete. Ale třeba při vykonávání domácích úkolů bude sranda.
No a to jsem vám ani neřekla, že si na facebooku píšu s tím Jackem Kennedym...je s ním docela sranda.
Škoda že takové štěstí nemám i s tím neznámým klukem ze Starbucks. Zamračený

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama