Škola jede naplno

12. listopadu 2014 v 21:53 | AdMiNkA Peqvy
No to snad ne! Tolik testů?! Angličtina, španělština, dějepis, fyzika? Kdo to má stíhat! Zrovna když už jsem se konečně rozhodla, co chci aby ze mě vyrostlo, nemám ani za mák času přečíst si knihu o psychologii. Proč zrovna tento obor? Důvod je naprosto jednoduchý. No možná je těch důvodů trochu více. Usmívající se Udělala jsem si seznam profesí, které bych chtěla v budoucnu dělat.
  1. Herečka - To mi mamka hned vymluvila, i když jsem se na minulé škole účastnila divadelního představení, které bylo velmi úspěšné. (je pravdou, že do role rázné policajtky jsem se až moc vžila) Mamka hájila svůj názor:,,Je to povolání nejisté a málo platu." Znělo to docela rozumně.
  2. Veterinářka - Tuto profesi jsem si vyloučila sama po brigádě na veterině. Po pravdě řečeno už od začátku mi bylo jasné, že k tomu nemám sklony. Ovšem hned druhý den do ordinace přišel Zlatý Retrývr s přímo gigantickým nádorem. (upozornění pro lidi se slabým žaludkem - bod číslo dvě přeskočte) Nebylo možné ho operovat, nepřežil by to, a s nádorem mu zbývalo pouze pár dní života. Vůbec mě tedy nepřekvapilo, že se paní rozhodla pro utracení. Spíše mě překvapilo, že nechtěla svého mrtvého miláčka pochovat. Během tohoto zážitku jsem čekala pár slz, nebo omdlení z mé strany, ale nebylo nic. Dokonce mi ani nedělalo problém vzít mrtvé tělo, dát ho do pytle a poté do mrazáku aby si ho mohl odvést jakýsi pán s velkým, nabroušeným, lesklým nožem. Asi si říkáte, proč když mám silný žaludek, není tato profese už na mém seznamu. Odpověď je prostá...neuchvátilo mě to.
  3. Reportérka - Hmmm....no....mmm. Tato možnost na mém seznamu furt ještě zůstává. Proč? Mám ráda cestování a natáčení. Možná mě i trochu inspirovala Bridget Jonesová. Smějící se
  4. A finálovým číslem čtyři se stává...psycholožka - Baví mě pomáhat lidem, a zároveň je taky poslouchat.
,,Emily! Co tam děláš?" No jo mamča umí se ozvat někdy v tak správnou chvíli. ,,Nic extra."
,,To znamená co?" Tuhle otázku tak nesnáším. Vždycky se snažím pochopit co tím myslí a co jí k této podivné otázce vedlo. Nikdy to asi nepochopím. ,,Snažím se učit." Mamka mi řekla ať to zahodím a jdu pro chleba a corn flakes. Výhoda Notting Hill je, že se tam dá koupit vše a není to daleko.
Když jsem míjela McDonald vzpomněla jsem si na pár kluků z naší školy. Co takový Jack Kennedy? Toho jsem naposledy viděla v pondělí ve škole, a to jen tak letmo. Vypadal jako Travolta...teda až na ty vlasy. Měl koženou, černou bundu, černé slimky, bílé tričko, které rozhodně nemaskovalo jeho svaly. Myšlenky se mi také zatoulaly k záhadnému cizinci z kavárny, který je tááák sexy. Vůbec nevím kolik mu je, ale vypadá tak na 20...nemůžu si pomoct.
Na ulici jsem zahlédla obrys velmi známé postavy. Tu postavu znám. Nevím jestli je můj typ správný, protože docela špatně vidím na dálku, ale stejně i ta chůze je mi povědomá. Richard! Jistě můj tajemný spolužák Richard.
Úplně mi narušil krásné přemýšlení nad Panem Cizincem. Najednou se mi hlavou honily myšlenky co je vůbec vlastně zač, co po škole dělá, proč byl před měsícem v té křivolaké uličce, nemá nějaké deprese , které ho provází po nějaké nešťastné události?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama