Koupání pod psa

14. ledna 2015 v 20:36 | AdMiNkA Peqvy
Ahoj měla bych se asi představit.
Jmenuji se Angie, jsou mi čtyři roky a jsem černá, malá kníračka.

Dnes moje panička usoudila, že je čas na koupání. Prý už smrdím...pff to si říká parťák.
Panička má úžasný talent. Pro ní není problém zakamuflovat nastávající koupání. Nejdříve na mě: ,
Ale to co následovalo po tom, bylo strašné. Dala mě do vany, začala si mě, chudinku fotit a posílat ty fotky kamarádkám. ,Ťuťu ňuňu, pojď ke mně pusinko." A já jako blbá blecha jí na to vždycky skočím. Dnes mě vzala do náruče a za záda si dala můj šampón, poté mě odnesla do svého pokoje, dala mi 10 minut pauzu...musela si zase něco vyšmuchat na internetu.
Výhoda toho, že mám černou srst...není tam vidět můj smutný výraz, který měl paničku obměkčit - nepomohlo to. Asi bych ho měla více nacvičit. Řeknu vám, bylo to jedno z mých nejdelších a nepříjemných čekání vůbec. (Jediné co toto čekání trumflo, bylo čekání v zimě, ve sněhu před samoobsluhou.)
I když ta tekoucí voda mi je proti srsti, má koupání i své výhody. Ta masáž zad, fénování a nakonec i to, že mi všichni říkají jak jsem krásná a voňavá. Snad nejlepší fáze wellness beauty je fénování...taková krásná imitace jízdy v autě s otevřeným okénkem.
V této fázi přišla pomsta. Házela jsem tolik srstí, že paničce lezly nezvy až za uši. Tímto kouskem došlo k prodloužení fénování a já byla naprosto spokojená.
Nesmím zapomenou ta fázi, kdy se paničce nehorázně vysměji a dojde k definitivnímu srovnání účtů. Při fénování je rovnou i fáze česání. Hned po odměně běžím a začnu se česat sama, většinou pomocí koberců a polštářů. Nejlepší je sednout si pak před paničku a koukat na ní se svým novým extravagantním účesem, kdy mám vousy co nejvíce do stran s ofinkou hozenou do zádu, asi takto:

Pak trochu naštvaně upraví mou vizáž do správné podoby, protože jí holt nic jiného nezbyde. Naštěstí už nevezme do ruky ten hrozný hřeben. Nakonec celé té šichty vypadám jako kdybych šla někam na výstavu. Za to jsem jí vždy vděčná, protože vím, že chlapi kladou na vzhled vysoké nároky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama