Novoroční předsevzetí

19. ledna 2015 v 15:20 | AdMiNkA Peqvy
Vaše Emily je tu zase. Dnes máme 2. ledna a já si usmyslela, že si dám nějaká novoroční předsevzetí.
  1. Začnu posilovat nohy.
  2. Zhubnu 4 kila.
  3. Začnu nosit lepší hadry.
  4. A z matematiky budu mít na vysvědčení C.
  5. Kluky hodím za hlavu a přestanu je řešit.
Zajímalo by mě, která z těchto položek se splní...nejvíce pochybuji o položce číslo 4 a 5. O čemž nepochybuji, je položka číslo 2. Ptáte se jak je to možné? Nemůžou za to zázračné pilulky ani několik hodin strávených ve fitku. Co je to za zázrak?
Tato metoda se jmenuje chřipka. Za tři dny, které marodím, jsou dvě kila pryč. No není to skvělé?
Jako jo je, ale v podstatě mi to je úplně jedno. Tohle předsevzetí jsem si napsala jen kvůli tomu abych si uvědomila, že ty 4 kila nesmím hlavně přibrat...nechce se mi totiž vážit šedesát kilo. S nimi se špatně tancuje. U Street dancu mi to ani nevadí, ale v baletu by to byl průser. Co se tančení týče mám nějakou smůlu. Furt se mi nedaří jít na tréninky...vždy mi to nějaký bacil pokazí. Ještě, že mám skvělé kamarádky a přítele Jacka, kteří jsou vždy při mě a jsou mi skvělou oporou.
,,Ano mami, ležím v posteli...a ne nemám čaj, vypila jsem ho." Mamka je z mého zdravotního stavu úplně hotová chudinka. Jednou je to nález na slepým střevě, teď chřipka či co to je.
Většina z vás si myslí, že je to skvělé ležet doma, nestarat se jestli příjdu do školy včas, ale místo toho se krásně prospat v teple domova. To je všechno pěkné, ale má to také mnoho záporů. Když se zamyslím nad tím knedlíkem v krku, který se mi tam vytvořil, sotva polikám. Pokusy o vykašlání jsem vzdala, myslela jsem, že příjdu o plíce pokaždé když to zkusím.
Naštěstí už nejsem tak mimo jako předtím.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama