Opět ve škole

1. března 2015 v 17:26 | AdMiNkA Peqvy
  • Beth?
  • Jé ahoj. Jakpak se máš? Proč jsi se celé prázdniny neozvala?
  • Dobře, to víš Alpy v Rakousku, stále vypadávala WiFi (Ve skutečnosti to bylo tak, že jsem se nechtěla moc s nikým se bavit, nebyla nálada a ani moc čas.) Co jsi dělala o prázdninách ty?
  • Taťka shrábnul nějaký money, tak jsem letěla do NYC.
Páni, cítila jsem v sobě závist, i když jsem neměla moc velký důvod....já byla přece v Alpách! Sice jsem tam párkrát hodila čumu, ale i tak to bylo skvělý. Slunce, sníh, skvělé sjezdovky, komfortní ubytování se saunou, výřivkou atd. Takže závidím zbytečně. Navíc mám domluvenou brigádu v BBC...OMG vážně v BBC! Těším se jak malá holka! Třeba tam potkám spoustu celebrit, třeba Martina Freemana, Eddieho Redmayna, Douglese Bootha, nebo Benedicta Cumberbetche. Třeba se zůčastním nějakého rozhovoru se členy královské rodiny! A navíc si vydělám slušný peníze a budu mít na výlet do New Yorku.
,,Sedněte si!": Řekl nám profesor Joseph Scott.
,,Tak co si pamatujete o Jednotkové kružnici, Sinové větě a Kosínové větě?" : Pokračoval si vesele dál. Moment on se usmívá a sakra, proč? V tu chvíli jsem si vzpomněla, my jsme psali TEST! No to né!
Vzpomněl si na to i náš třídní šprt Willy Wallop a okamžitě s tím obeznámil zbytek třídy plus se snažil mluvit o sobě ve velké skromnosti :,,Pane profesore, jási pamatuji vše jako vždy. Dokonce si i pamatuji, že jsme psali test." Když se Grindwilld dozvěděl svou známku, bylo mi hned jasné, proč je profesor v dobré náladě. ,,Ano a protože máš za B. Kosinovou větu nám objasní někdo jiný třeba....Howlingová." Grindwilld se potutelně usmál, protože ví jaký já jsem omyl co se týče matematiky.

c²=a²+b²-2ab*cosγ

Najednou ze mě vypálil tenhle vzoreček rychlostí blesku. Možná na hodinách matematiky dělám i něco jiného krom toho, že civím profesorovi na jeho sexy zadek. Ovšem stále to nemění mé rozhodnutí, já se nikdy nebudu věnovat studiu matematiky po ukončení střední školy.
Beth s Juliet mě poplácaly hrdě po rameni a Carla věnovala Grindwilldovi krásný fuck (pochopitelně, když se profesor nedíval).
Když si k sobě do sešitu napsal k mému jménu A za aktivitu v hodině, podal mi můj test a k tomu jako bonus na mě udělal obličej, který se velmi podobal tomuto.

Můj sexy matikář měl radost z toho, že jsem dostala A z testu a měla ho bez chyby!
,,Co máme pak?":Zeptala se mě Juliet. Po nahlédnutí do diáře se mi oči otočily v sloup....,,Zeměpis"
Zazvonilo, já si složila věci do tašky a už už jsem vycházela, ze třídy. ,,slečno Howlingová!" : zavola si mě k sobě profesor Scott (překvapilo mě, že čekal až všichni opustí třídu). ,,Dnes se ti to velmi povedlo Emily. Mám z tebe radost!"
OMG co? On mi tyká...co je to? ,,Děkuji Vám pane profesore, jsem ráda, že sdílíte mou radost." Bóóže co to dělám? Já flirtuji se svým učitelem matematiky? ,,Šla bys se mnou zítra na kafe?": Zeptal se mě naprosto nevinně. ,,Ano":To ano ze mě naprosto nekontrolovaně vystřelilo.
 


Komentáře

1 Domí | 5. března 2015 v 23:37 | Reagovat

Už bylo načase! Hrozně jsem se na další příběh těšila. Ten konec je hrozně napínavej. ;)

2 Peqvy | E-mail | 8. března 2015 v 10:55 | Reagovat

Děkuji moc! Jsem ráda, že se líbí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama