27.6. 2017

27. června 2017 v 21:36 | Peqvy |  Poznámky
Ahoj čtenáři,
můj dnešek by se klidně mohl jmenovat ,,Sportovní den". Protože takhle jsem si snad už měsíc nezasportovala. Po 2 km, pro mě dlouhé jízdě na kole jsem ještě neměla dost a vydala se na 1,5 km dlouhou běžeckou trasu se svým psem. Když už jsem se na pár minut chtěla stát sportovcem, tak se vším všudy. Tříčtvrteční šedivé kalhoty a k nim sladěné tričko od Nike s nápisem ,,Run fast" byly povinností.
Po pěti minutách běhu, který se ani zdaleka nepodobal rychlosti závodního koně, ale spíše běh malého poníka v nejlepších letech. Celou po celou dobu jsem myslela na nejrůznější výroky se sportem spojené, například:
,,Sportem k trvalé invaliditě."
,,Nejlepší sport je kafe a dort."
A v neposlední řadě výrok Prof. MUDr. Pavla Pafky, kterého si nesmírně vážím a nikdy nezapomenu na naše setkání:,,Každý večer, by se měl člověk zeptat sám sebe, co pro své tělo dnes udělal." Tak pane Profesore, myslím, že pro dnešek mám splněno a budu mít nejen klidné sny, ale snad i tu skvělou postavu do plavek, která se mi bude do Itálie hodit.
P.S. Víte jak se na cyklostesce zdraví běžci? Mávnutím ruky. Smějící se
 


Komentáře

1 Adélka | 28. června 2017 v 11:03 | Reagovat

Pana Profesora Pafka, mám též ráda. Nedávno jsem ho viděla v Dobrém ránu. Na svůj věk je to velký sportovec, projet celou ČR na kole, je opravdu výzva.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama