Poznámky

Muž, který mě zachránil

1. února 2016 v 22:25 | AdMiNkA Peqvy
Ahoj čtenáři,
určitě jste mnohokrát slyšely: ,,Každému bylo dáno něco." - jinými slovy, každý je v něčem dobrý. Často přemýšlím nad tím, v čem jsem sakra dobrá já! Nikdy mě toho moc nenapadne tudíž se mnohem častěji soustředím na věci, které mi prostě nejdou. A mezi ně bez pochyby patří moje neumění matematiky s jejími odvětvími.
Jednoho dne se mě zmocnila velmi slabá chvilka - docílit 3 z čtvrtletního testu (samozřejmě mi k dostatečnému hodnocení stačila čtyřka). No nic méně pokud velmi, jakože velmi plavete v matematice doporučuji shlédnout tadytoho skvělého tzv. týpka (/intelektuála), protože právě ten mi zajistil 4 na vysvědčení z matematiky. ↓


Novoroční předsevzetí

2. ledna 2016 v 18:51 | AdMiNkA Peqvy

Každoročně na Nový rok se zamýšlím, co bych chtěla vylepšit v roce nastávajícím.


Štědrý den nekončí

29. prosince 2015 v 13:28 | AdMiNkA Peqvy
Ahoj ahoj,
člověk by si myslel, že Štědrý den končí 24. prosince. Jenže nesmíme zapomenout na všechny příbuzné, které je třeba navštívit. Tak jsme vyrazili do Ústeckého kraje (Teplákový ráj), kde mi Ježíšek nadělil přívěsky na Pandora náramek, nepostradatelný krém na ruce a olejíčky na výživu nehtů, protože trpím častým třepením nehtů a tvrdou kůžičkou okolo. Dnes je ještě na programu návštěva pratety (sestry mé babičky). A zítra razíme zase zpět do kraje Libereckého, kde už je snad alespoň jemný poprašek sněhu. Usmívající se

Vánoční výletění

25. prosince 2015 v 17:11 | AdMiNkA Peqvy
Ahoj ahoj,
dnes jsem si vyrazila na výlet s rodinou. Velitelský můstek dostal nápad navštívit chalupu pana Václava Havla blízko Trutnova v obci Hrádeček. Je tam celkem asi pět domů a nad nimi se tyčí zřícenina hradu Břečštejn. I když bylo všude kolem bláto hezky jsme se prošli a zapálili svíčku k výročí smrti.

Kočičí den

5. prosince 2015 v 23:46 | AdMiNkA Peqvy
Zdárek,
dnes jsem se svými kamarády strávila úžasné odpoledne v Cat Café blízko Tančícího domu v Praze. Atmosféra této nemalé, netradiční kavárny mě okouzlila. Nabízela spoustu možností jak se zabavit.

Nejprve jsem vytáhla z police takovou hru s těma kostičkama jak se pomalu vytahávají, aby věž nespadla. Vypadali jsme jako tři blázni, kteří se baví nad tak primitivní hrou, ovšem i tato hra má své meze, než vás začne nudit. Takže netuším po jak dlouhé době nastalo hledání jiné zábavy - XBOX. Naprostá paráda! Přiznávám, že se jednalo o mé první setkání. Ale no WÁÁW. Říkám vám, mít tuhle mašinku doma celá ČR pivní pupky by šly rychle dolu! Smějící sedali jsme místy jako tři nevyspělý exoti, ale náramě jsme se zasmáli. Ovšem i tato jenoduchá hra má své meze kdy vás baví.
Protože ikdyž se to nezdá u takového volejbalu & fotbalu se pěkně zapotíte a navíc skvěle pobavíte hezky v teple i v
 
 

Reklama